Açık Sularda Yalnız Değilsiniz !

Yat ve gezi tekneleri sigortası yaptırmak isteyen müşterilerimize hızlı ve güvenilir sigortacılık hizmeti veriyoruz 20 sigorta şirketinden yarı zamanlı teklifler hazırlarken en iyi teminatı en ucuz bütçeyle sizlere sunuyoruz. YatSigortasi.com.tr müşterileri %40 'a varan fiyat avantajından faydalanıyor!

Error
  • You are not authorised to view this resource.

YAT SİGORTASI

Yat Sigortasında Güvenilir Hizmet

TEKNE YAT SİGORTALARI - 01. 08. 2004

Yat Sigortaları
Size denizlere güvenle yelken açma fırsatını sunuyoruz. Yat sigortanızı 20'den fazla sigorta şirketinden en uygun fiyata yapıyoruz.

Uygun Yat Sigortası

Uygun Yat Sigortası
Piyasada bulabileceğiniz fiyatların da altında vereceğimiz tekliflerimizden yaralanmak için hemen başvurun. Sizi de mutlu sigortalı ailemize katalım.

Güvenli Yat Sigortası

Güvenli Yat Sigortası
Siz denizde sevdiklerinizle seyrederken biz sürekli sizi endişe ederiz, satış sonrası da müşteri temsilcisi desteği sadece YatSigortasi.com.tr 'de.

Hızlı Yat Sigortası

Hızlı Yat Sigortası
Hızlı sigortacılık anlayışı ile hiç vakit kaybetmeden onlarca şirketten yat sigortası branşlarında aldığımız teklifleri müşterilerimize sunuyoruz.

Tüm Yatlar İçin Sigorta

Tüm Yatlar İçin Sigorta
Kişisel olarak kullandığınız yada ticari gezilerde kullandığınız eski yeni tüm yatlarınız için bizde her branşta paket sigorta çözümünüz var.